FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Ana Sayfa
Ürünler
Yeni Ürünler
Order Katalog
Teknik Bilgiler
İletişim
   Teknik Bilgiler
Çatlak Cam Tamiri Nedir?

Çatlak Oto Cam Tamiri

Çatlak cam tamiri modern teknoloji ile personelimizin kabiliyetlerini birleştirerek otomobilin öncamındaki çatlak bölgeyi özel bir kimyasal madde ile işleyerek taş izlerini ve çatlağı %80-95 arası bir oranda kaybettirmektir.Böylece taş izi veya en ufak bir çatlağın ilerleyerek otocamınızın kaybedilmesi ve değişimi sonucu arabanızın orjinalliğinin bozulması engellenmiş olmaktadır.

Neden Çatlak Cam Tamiri?
Oto camlarını tamir ettirmenizin avantajlı yönleri:

Tasarruf; daha pahalı olan otomobil camının yenilenmesi yerine tamiri çok daha tasarrufludur.
Cam tamiri yenilenmekten çok daha kısa sürede yapılır. Yaklaşık 10-20 dk arası.
Cam tamiri sırasında orjinal cam lastikleri sökülmediğinden dolayı fabrika lastikleri orjinalliğini korur. Bu da ileride su akıntılarının oluşmasını engeller.
Zaman; saatlerce otocam tamir yeri dolaşıp uygun fiyata tamir yapacak bir yer aramanıza gerek kalmadan %70 daha uygun fiyata, bir telefonla biz size geliyoruz. Ya da anlaşmalı noktalarımızdan en yakını ile irtibat kurduruyoruz.

Hangi Çatlaklar Giderilebilir ?

Çatlak Cam tamiri

1 TL büyüklüğünde ve daha küçük boyutlardaki taş çarpmalarından oluşan yıldız, manda gözü, kombine tip ve en fazla 50 cm'e kadar çatlakları tamir edebiliyoruz.
En iyi tamir sonuçları çatlak oluştuktan sonra yapılan tamirlerde alınmaktadır. Süre uzadıkça toz, çamur ...vb kirlilikler çatlaktaki boşlukları dolduracağından tamirin kalitesini etkilemektedir.

Tamir Ne Kadara Mal Olur ?

Yenilenmenin çok daha azına.Günümüzde cam yenileme maliyeti araca göre 150 TL'den başlar ve aracın kalitesine göre artar. Lüks otolarda 900-4000 TL arasında değişmektedir. Bizim ise ortalama tamir ücretimiz çatlağın durumuna göre hangi model araba olursa olsun 80 - 1500 TL arasındadır.

Nerede Tamir Ettirebilirim ?

Oto Cam Tamiri

Istediğiniz her yerde ; Evinizde, işyerinizde veya sizin için uygun olan her hangi bir yerde kapalı alan olması durumunda ,Yakınınıda bulunan alışverişmerkezinde veya size en yakın olan uygulama merkezlerimizde. Unutmayın bir telefonla biz sizede gelebiliyoruz.

«««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««« D İ K K A T ! »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

Otocam tamircileri sizleri cam tamiri yerine öncamı değiştirmeye razı etmek isteyeceklerdir.Bunun için çeşitli sebepler öne sürebilirler. Bunun tek sebebi ise değiştirme sırasında kendi edecekleri kâr miktarıdır. Biz kimseye kötü demiyoruz !.Kendi bayilerimiz arasındada değişik firmaların temsilcilikleri olan otocam şirketleri bulunmaktadır.Son olarak 2008 başından bu yana bir çok sigorta şirketi orjinal otocam vermiyor , yansanayi firmalara yönlendirmektedir bilgilerinize ! ! !

Aklınızda olsun! Orjinallik her zaman tercih edilmelidir.Biz size araç camınızın orjinalliğini korumanızı öneriyoruz.Bazı oto cam tamir firmaları ucuza bu işi yapıyorlar , bu işlem tek seferde yapılan bi işlemdir ! telafisi yoktur.Bu çatlak olmamış tekrar işlem yapalım şeklinde bi husus yoktur.!!! Doğru firmalar la çalışmaya özen gösteriniz.

E-mail: info@satofix.com

Copyright 2005-2015 © Satofix.
Terms of use  |  Privacy Policy
Kadıköy - Ataşehir - Kartal - Avcılar - Levent sanayi - İstanbul
İstanbul
0-532-218 12 44 ------ 0 554 867 72 44
 
Geo Visitors Map
eXTReMe Tracker
Online Casino